Co najmniej trzy nie prawidłowe

• autor: pietia1992, 2009-08-11 11:41
Tuż po zakończeniu mecz puchorowego Centrum - Jodła wygranego przez naszą ekipę 5:4 o krótki komentarz poproszeni zostali trener jak i prezes Radomskiej drużyny. - Puchar polski żadzi się swoimi prawami, przegraliśmy dzisiaj jedną bramką, ale myśle że to jest dobry prognostyk, przed ligą , że strzelamy cztery bramki - twierdzi trener Sebastian Starobrat, który dostrzega również problem w straconych bramkach - dzisiaj kto był na meczu widział że z pieciu bramek które straciliśmy co najmniej trzy były nie prawidłowe - kończy swoją wypowiedź.

- było troche nerwów, niektórzy twierdzili , że sędziowie mają troszke wakacyjną formę , ale myśle, że wynik z boiska został, trzeba się pogodzić i grać dalej teraz tylko liga została, także życzymy powodzenia Jodle i panu Jankowi Juszczakowi - tak podsumował to spotkanie prezes Centrum Marcin Górnik