Powiślanka - Jodła 7:4

• autor: pietia1992, 2009-08-07 07:07
Podopieczni Jana Juszczaka rozegrali wczoraj na boisku w Lipsku towarzyskie spotkanie z miejscową Powiślanką. Jodła niestety uległa wyżej notowanemu rywalowi, aż 7:4. Mimo tak dużego wyniku, jako pierwszy do bramki trafił Sebastian Lipka, który wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

Radość nie trwała długo. Dokładnie kilka sekund później gospodarze składną ofensywną akcję i doprowadzili do remisu. Bramki na 2:1 i 3:1 padł po ostatnim dotknięciu naszych futbolistów. Pierwsza z nich, samobójcza padła łupem Jarosława Pawlaka, druga zaś po uderzeniu jednego z zawodników rywali i rykoszecie spowodowany odbiciem piłki od Grzegorza Seledeca. Następnie kontaktowego gola zdobył ponownie Lipka. Gdy było już 3:2, ponownie do głosu doszli gospodarze. W sytuacji sam na sam pokonując bardzo dobrze spisującego się Mariusza Różańskiego. Przyjezdni, jednak nie chcieli łatwo skóry sprzedać, więc do rzutu karnego podszedł Pawlak i zrechabilitował się za błąd popełniony w pierwszej części gry. Po pewnym czasie gry gospodarze znów podwyższyli. Po uderzeniu z dystansu piłka najpierw uderzyła w poprzeczkę, a następnie spadła pod nogi napastnika Powiślanki, który bez żadnych skrupułów wbił piłkę do siatki. Kolejna stracona bramka to błąd naszego młodego bramkarza Jagiełło Piotra, który chcąc wyłapać wrzutkę w pole karnego, ułatwił tylko zadanie napastnikowi, nie łapiąc piłki tylko "rzucając" mu ją pod nogi. Na tablicy wyników wydniał juz wynik 6:3, ale goście postanowili jeszcze troche powalczyć co przyniosło efekt. Po uderzeniu Mateusza Rajchla i błędzie goalkeppera Powiślanki czwartego gola dla Jodły zdobył Bartłomiej Frączek. Mecz powininen zakończyć się takim to wynikiem, jednak nie z tąd, ni z owąd sędzia wskazał na wapno i tym samym pomógł gospodarzom zdobyć ostatniego gola w tym spotkaniu. - Z góry wyglądało to naprawdę nieźle - wspomniał po meczu Prezes Jodły Krzysztof Różański.

Powiślanka Lipsko - Jodła Jedlnia 7:4

Bramki: dla Jodły: Lipka 2, Pawlak, Frączek

Jodła: Różański, Jagiełło - Pawlak, Szmit, Seledec, Gos, Lipka, Miecznikowski, Osiński, Frączek, Deja R, Deja D, oraz Borkowski, Gregorczyk M, Gregorczyk B, Rajchel

autor: ~gitkoles 2009-08-07 09:26:07

avatar

Znowu sedzia!!! Jakby nie sedzia Jodła byłaby MISTRZEM POLSKI! Jodla! Jodla! Jodla!

autor: ~anonim 2009-08-07 10:11:19

avatar zawodnik drużyny przeciwnej sam przyznał że poprostu się poslizgnął :)