Activ wycofa się z rozgrywek?

• autor: pietia1992, 2009-07-22 08:59
Cały czas mamy niewiadomą, co do ostatecznego układu radomskiej klasy "A". 32 drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Początkowo w pierwszej grupie znalazło się jedno wolne miejsce, spowodowanem szybkim powrotem do klasy "Okręgowej" Plonu Garbatka. O to miejsce miał być rozgrywany baraż pomiędzy LZS-em Zalesice a Megawatem Świerże Górne. Jednak jak się dowiedzieliśmy z rozgrywek ma się wycofać Activ Belsk Duży, który rozlosowany został do grupy II. Jeżeli szefowie tego klubu nie zmienią swojej decycji, dwa wspomniane wyżej teamy uzyskają bezpośredni awans do A klasy, jeżeli natomiast w Belsku Dużym zdecydują o utrzymaniu drużyny, Zalesice i Megawat zagrają dwumecz 2 i 9 sierpnia. W pierwszej kolejce Activ miał zmierzyć się z LKS-em Jodła Jedlnia.
źródło: własne/radomsport.pl

autor: ~anonim 2009-07-22 12:24:42

avatar ty tu mi nie pisz jakies glupoty tylko napisz terminarz pucharu wojta