Młodzież wygrywa w sparingu

• autor: pietia1992, 2009-07-18 18:37
W dniu dzisiejszym na boisku w Kuczkach wewnętrzny sparing rozegrali podopieczni Jana Juszczaka. 22 zawodników zostało podzielone na dwie 11-nastki. Zwycięską ręką z tego pojedynku wyszedł zespół, w której zagrało kilku młodzieżowców, którzy wchodzą dopiero do szerokiej kadry zespołu.

Po piętnastu minutach gry po dwóch bramkach Michała Gregorczyka i jednej Daniela Deji młodzięż wygrywała już 3:0. Następnego gola w tym spotkaniu zdobyła drużyna złożona z zawodników, którzy w większości wystepują w pierwszym składzie. Gola na 3:1 zdobył najlepszy strzelec klubu Piotr Piotrowski. W drugiej części gry do siatkijako pierwszy trafił Konrad Jusiak. Gdy na "tablicy wyników" można byłoby zobaczyć wynik 3:2, wydawać by się mogło, że nic się już nie zmieni, a jednak młody Tomasz Wosztyl zdobył czwrtego gola dla swojego zespołu i mecz zaończył się wynikiem 4:2. Przypominamy jednak, żeby było to typowo szkoleniowy mecz towarzyski.

Jodła Jedlnia I - Jodła Jedlnia II 2:4 (1:3)

Bramki: Piotrowski, Jusiak - Gregorczyk M. 2, Deja D. Wosztyl

Jodła I: Różański - Gos, Gromski, Borkowski, Seledec, Osiński, Frączek, Rajchel, "Kuba ?", Piotrowski, Jusiak.

Jodła II: Jagiełło P, - Szmit, Źródłowski?, Michalski, Gregorczyk B, Gregorczyk M, Miecznikowski, Deja R, Wosztyl, Deja D, Lipka

autor: ~anonim 2009-07-20 10:55:46

avatar ten pierwszy sklad to cienizna