16-stu naszych w Pucharze

• autor: pietia1992, 2009-07-12 10:57
Jak co roku, również i tym razem w wakacje na przełomiej miesięcy Lipiec-Sierpień, rozegrany zostanie turniej o Puchar wójta gminy Jedlnia-Letnisko. Do rozgrywek zgłosieło się 9 drużyn. W 2009 roku o koronę mistrzowską walczyć będą następujące zespoły: Jedlnia-Letnisko, Gzowice, Groszowice, Myśliszewice, Rajec Szlachecki, Sadków, Cudnów I, Cudnów II, Słupica. Na listach czterech drużyn znalazły się nazwiska, które dobrze znane są kibicom naszego klubu.

W tym roku w zmaganiach weźmie udział 16 naszych futbolistów. Terminarz rozgrywek podany zostanie w nadchodzącym tygodniu.

Drużyny w których występują nasi piłkarze:

Jedlnia Letnisko: Mariusz Różański (S), Jarosław Osiński (S), Adrian Borkowski (S), Maciej Gos (S), Piotr Piotrowski (S), Mateusz Rajchel (S), Bartłomiej Frączek (S),

Myśliszewice: Deja Radosław (S), Gregorczyk Michał (S), Gregorczyk Bartłomiej (S), Wosztyl Tomasz (S), Deja Daniel (J)(S), Jagiełło Piotr (J)(S)

Groszowice: Lipka Sebastian (S), Stachowicz Kacper (J)

Rajec Szlachecki: Lipiec Konrad (J)

autor: ~slimak1b 2009-07-13 17:57:30

avatar siarczyste do boju !!!