Projekt podziału klasy A

• autor: pietia1992, 2009-06-24 14:55
W dniu dzisiejszym na posiedzeniu komisji ds. Rozgrywek ROZPN opracowano projekt podziału grup Klasy „A” na sezon 2009/2010. Podany projekt podziału musi jednak zostać zatwierdzony przez Zarząd ROZPN.
Grupa I: Centrum Radom, Gryfia Mirów (spadkowicz), Szydłowianka II Szydłowiec, KS Jastrząb, LUKS Ruda Wielka, KS Chomentów, Iskra Janów, Gracja Tczów, Iłżanka Kazanów (spadkowicz), Zawisza Sienno, Wisła Solec (beniaminek), Wisła Chotcza (beniaminek), Gryf Policzna, Plon Garbatka (spadkowicz), KS Stanisławice, WKS Zajezierze,

Grupa II: Windoor Beta Radom, Zamłynie Radom, Akcja Jastrzębia (spadkowicz), Strażak Wielogóra (beniaminek), KS Błotnica, LKS Jedlińsk, Jodła Jedlnia Letnisko, Jaguar Wolanów, Ruszcovia Borkowice, Orzeł Gielniów, Pilica Nowe Miasto (beniaminek), Belweder Mogielnica, Sadownik II Błędów, Activ Belsk Duży, Mazowsze II Grójec, Kraska Jasieniec.