Trener Grzegorz Seledec odchodzi

• autor: pietia1992, 2009-06-20 21:12
Po rocznej pracy w LKS-ie Jodła Jedlnia z funkcji trenera zrezygnowął, dotychczasowy trener Grzegorz Seledec. Bardzo dziekujemy szkoleniowcowi, za wszystko co zrobił dla klubu po obięciu posady po Zdzisławie Nowoświatłowskim.
Grzegorz Seledec, jako trener pracował od 15 sierpnia 2008 roku. Objął zespół w bardzo trudnym momencie. Tuż przed rozpoczęciem inauguracyjnego meczu z Kraską Jasieniec z posady zrezygnował wieloletni szkoleniowiec LKS-u Zdzisław Nowoświatłowski. Niestety po dobrej grze zespołu, debiut nie należał do udanych. Jodła przegrała 1:0. Z czasem wszystko zaczeło się krystalizować. Były zadowalające zwycięstwa i przygnębiające porażki. Frekwencja na treningach mogła być bardzo zadowalajaca. Jedynie w przerwie zimowej na zajęcia przybywało mało zawodników. Jako sukces trenera można uznać awans po reorganizacji rozgrywek do 1/4 finału radomskiego Pucharu Polski i zajęcie 8 miejsca w Klasie "A" grupie II.