Miła atmosfera na podsumowaniu

• autor: pietia1992, 2009-06-20 20:43

Dziś na stadionie w Kolonce przy ciepłej kiełbasce prosto z ogniska, delikatnym piwku i miłej atmosferze zakończono sezon 2008/2009. Zarząd klubu, piłkarze, kibice oraz przedstawiciele gminy Jedlnia - Letnisko spotkali się po raz ostatni przed przygotowaniami do nowego pełnego nadzieji sezonu.

Jako pierwszy do głosu podszedł zarząd klubu, który podziękował zawodnikom za grę, za frekwencje na treningach i za wyniki jakie osiągnęli w sezonie 2008/2009. Następnie swoją mowę wygłosił trener Grzegorz Seledec. Szkoleniowiec związany był z zespołem od 15 sierpnia, czyli od dnia inauguracyjnego meczu z Kraską Jasieniec. Później wszystkim piłkarzom i kibicom przedstawiono, dobrze znanego w klubie z Jedlni nowego trenera Jana Juszczaka, który ostatnio pracował w A-klasowym LKS-ie Jedlińsk. Po całej "ceremonii" każdy mógł zjeść gorącą kiełbaskę oraz napić się napoju lub czegoś mocniejszego, uderzającego mocno do głowy.