Aktualności

Przegrana z Gryfem

• autor: roza94, 2009-05-18 12:57

Gryf Policzna - Jodła Jedlnia Letnisko 2-0

Zespoły z Magnuszewa i Mogielanki pewnie zmierzają do klasy okręgowej. Dwie najlepsze drużyny grupy drugiej A klasy rozgromiły w niedzielę swoich rywali. Zwycięstwo nad broniącym się przed spadkiem Zajezierzem odniosły rezerwy Sadownika.

Rozgromił swoich rywali zespół z Magnuszewa. Hat-trickiem popisał się Paweł Maziarek. - Wynik mówi sam za siebie. Cieszy to, że od kilku spotkań gramy dobrą piłkę, co owocuje wynikami - podsumował spotkanie z GKS Chynów Tomasz Dutkowski, trener Magnuszewa

KS Magnuszew - GKS Chynów 9:1 (3:1)
Bramki:
Maziarek 3, Jończyk 2, Radecki 2, Domeradzki, Lenarcik.

***

Nie mieli litości zawodnicy Mogielanki dla graczy Activu. Już po siedmiu minutach goście prowadzili 2:0. Gracze z Belska Dużego przy stanie 1:6 nie wykorzystali rzutu karnego.

Activ Belsk Duży - Mogielanka Mogielnica 2:6 (1:4)
Bramki:
Bocheński 10, Łoboda 80 - Jaworski 3, 34, Dąbrowski 7, Burchart 15,
Wiktorowicz 59, Pawłowski 70.

***

Sporo zastrzeżeń do pracy sędziów mieli zawodnicy z Zajezierza. - Jeśli mamy jeździć prawie sto kilometrów na mecz, którego wynik zostanie wypaczony przez sędziów to nie ma to najmniejszego sensu - powiedział zbulwersowany Dariusz Ochocki, prezes Zajezierza

Sadownik II Błędów - WKS Zajezierze 3:1 (1:0).
Bramki:
dla gości: Witkowski 47.

***

My graliśmy, a rywale strzelali bramki po kontrach - podsumował krótko spotkanie z Gryfem Grzegorz Seledec, trener Jodły.

Gryf Policzna - Jodła Jedlnia 2:0 (1:0).

***

Spotkanie wyrównane, co zgodnie stwierdzili obaj trenerzy odbyło się w Grójcu. Gospodarze wykorzystali
swoje sytuacje. - Niestety ostatni mecz ligowy graliśmy 3 maja i to się odbiło na skuteczności. Największą stratą tego spotkania jest kontuzja, jakiej w 25minucie nabawił się Mariusz Barszcz. Zawodnik prawdopodobnie w tym sezonie już nie zagra - informuje Andrzej Sułowski, trener Błotnicy.

Mazowsze II Grójec - KS Błotnica 3:1.