Niespodziewana porażka Jodły.

• autor: fafal03, 2009-05-02 10:36
W bardzo dobrych humorach po zwycięstwie nad KS Błotnica, podchodzili do meczu piłkarze Jodły. W odmiennych nastrojach na stadion w Kolonce przyjechali natomiast goście. Wszystko za sprawą beznadziejnej passy pięciu meczów bez zwycięstwa (4 porażki i 1 remis). Łatwo było więc wskazać faworyta w tym spotkaniu.
Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednak groźniejsze akcje, przeprowadzali zawodnicy Jodły. Bramkarza Mazowsza sprawdził jako pierwszy Rafał Górski, który źle trafił w piłkę z okolic 16 metra, i w efekcie bramkarz nie miał problemów z wyłapaniem piłki. Potem groźną akcję przeprowadził Grzesiek Krupa, dograł w pole karne gdzie doszło do potwornego zamieszania. Najpierw głową strzelał Górski, potem szczęścia próbowali Miecznikowski i Osiński, jednak nic z tych strzałów nie wynikło. Kilka minut później Grzegorz Krupa znalazł się w bardzo dobrej sytuacji do strzelenia bramki, a piłka po jego strzale wylądowała w siatce. Niestety była to siatka boczna. Chwilę potem Rafał Górski przejął piłkę po lewej stronie boiska zwiódł obrońce gości i mocno uderzył w krótki róg, jednak dobrze ustawiony bramkarz gości, zdołał sparować piłkę na rzut rożny. Piłkarze Mazowsza, również próbowali uderzać na bramkę gospodarzy, jednak w żadnej z tych sytuacji Adam Cholewa nie dał się pokonać.

Druga połowa nie zaczęła się dobrze dla "Jodełki". Po fatalnych błędach obrońców, w ciągu dwóch minut (47 i 48 min.) Mazowsze zdobyło dwie bramki, a wszystko za sprawą wprowadzonego po przerwie Bartosza Kuklewskiego. Trzeba przyznać, że było to prawdziwe "wejście smoka" młodego zawodnika grójeckiego klubu. Piłkarze Jodły robili co mogli, aby strzelić kontaktowego gola. Najbliżej tej sztuki był Rafał Górski, który popisał się ładnym technicznym strzałem, jednak piłka wylądowała na słupku bramki Mazowsza. Kilka minut później strzał z dystansu oddał wprowadzony na boisko Bartek Frączek, jednak nie zaskoczyło to bramkarza gości. Również wyraźnie poddenerwowany wynikiem Paweł Gromski, opuszczając defensywę popisał się dobrym rajdem, i niestety niecelnym strzałem na bramkę. Zmiany przeprowadzone przez Grzegorza Seledeca (trenera), także nie odmieniły losów spotkania. Ataki Jodły do samego końca były bardzo chaotyczne, i niestety nie przyniosły efektu w postaci bramki. Miejmy nadzieję, że w następnych meczach będzie tylko lepiej, a podopieczni Grzegorza Seledeca wyciągną wnioski z tej zaskakującej porażki.

JODŁA JEDLNIA LETNISKO - MAZOWSZE II GRÓJEC 0:2 (0:0).
Bramki: Kuklewski (47., 48.).

Mazowsze:
Strzyga - Witczak, Szymczak, Lepa, Zawadzki (46. Kamil Lewandowski II), Kamil Lewandowski I, Gałczyński (46. Kuklewski), Czekański, Kamiński, Nowak (46. Książkiewicz), Chrycajewski

Jodła: Cholewa - Lipka, Borkowski, Gromski, Gos (Szlendak) - Deja, Osiński, Miecznikowski (Rajchel), Piotrowski (Michalski) - Górski, Krupa (Frączek)

autor: zdzichuWROC 2009-05-06 21:38:55

Profil zdzichuWROC w Futbolowo no obroncy sie niepopisali ale to co wyrabial lewy obronca to smiech na sali dlaczego niegral potr szlendak od poczatku meczu czy ktos mi to wjasni

autor: zdzichuWROC 2009-05-06 21:44:14

Profil zdzichuWROC w Futbolowo piotr piotroski to tez zapomnial jak sie strzela bramki i wogule taakie sytulacje jak on mial to by moj syn wykorzystal (pedzacy kon)

autor: ulatowski 2009-05-06 21:59:41

avatar co pan mi tu opowiada ja jestem w formie teraz i musze grac, to nie moje bledy tylko wy nie umiecie grac tak jak ja

autor: ulatowski 2009-05-06 22:00:52

avatar ja to was robie na treningu jak chce

autor: pilkarz20 2009-05-07 12:34:18