KS Błotnica - Jodła Jedlnia 0:2

• autor: fafal03, 2009-04-26 19:29
Na stadionie w Błotnicy, przy silnym wietrze przyszło się spotkać Jodle Jedlnia z drużyną miejscowych - KS Błotnica. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Jodła po ostatnich trzech zwycięstwach, koniecznie chciała utrzymać dobrą passe. Piłkarze z Błotnicy natomiast, chcieli pokazać, że zwycięstwa na własnym stadionie z liderem KS Magnuszew, oraz mocną Kraską Jasieniec, nie były przypadkiem.
Pierwsza połowa spotkania toczyła się przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Optycznie przeważali jednak gospodarze, którym w tej części gry pomagał niewątpliwie napędzający ich silny wiatr. Najgroźniejszą sytuację dla Jodły miał w tej części meczu Piotr Szlendak, który po wrzuceniu piłki z autu przez Sebastiana Lipkę, z trudnej pozycji próbował skierować piłke do siatki rywala, i trzeba przyznać, że niewiele mu zabrakło. Ataki piłkarzy Błotnicy, były natomiast bardzo chaotyczne. Najgroźniej wyglądający strzał, miał miejsce w 28 minucie, kiedy to po krótko rozegranym rzucie wolnym pośrednim w polu karnym gości, mocno uderzał jeden z zawodników gospodarzy, lecz piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką.

W drugiej połowie coraz śmielej zaczeli atakować piłkarze "Jodełki". Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 52 minucie spotkania, po znakomitym podaniu Piotra Piotrowskiego, Rafał Górski wyprzedził obrońców i wyszedł na stuprocentową sytuację, której nie zmarnował. "Fafał" zdobył tym samym już ósmą bramkę w tym sezonie. Po tej bramce, piłkarze Jodły nie przestali jednak atakować. Gra zaczęła coraz częściej toczyć się na połowie gospodarzy. W 80 minucie, po rzucie rożnym sporo zamieszania w polu karnym Błotnicy narobił Paweł Gromski, piłka nagle wpadła pod nogi znajdującego się na 8 metrze od bramki, Grzegorza Krupy. Ten zawodnik takich sytuacji nie marnuje, i popisując się precyzyjnym strzałem w długi róg, dał drużynie Jodły duży spokój, ponieważ dwubramkowa przewaga go gwarantowała. Do końca meczu, zwycięstwo Jodły nie było nawet przez chwile zagrożone. Podopieczni Grzegorza Seledeca, mogą się cieszyć, ponieważ 3 punkty zdobyte na tak trudnym terenie, na pewno są bardzo cenne.

KS Błotnica - Jodła Jedlnia Let. 0:2 (0:0)
Bramki: Górski 52, Krupa 80.

Jodła: Cholewa - Borkowski, Gromski, Lipka, Szlendak, Jusiak (67' Rajchel), Piotrowski, Krupa (82' D. Deja), Osiński, R.Deja. Górski.

Błotnica: Żurowski - Pyrka, Stolarczyk, Figarski, Boczek (88. Zarychta), Dudkowski, S.Pająk (65. Zalewski), Kaczorek (88. T.Pająk), Utkowski (55. Barszcz), Gorgul, Jurczak.

autor: Scyzor 2009-04-27 19:45:13

Profil Scyzor w Futbolowo Fafał niezła relacja z meczu.Trzeba sie powaznie zastanowic nad zmiana admina:)

autor: pietia1992 2009-04-27 21:17:23

Profil pietia1992 w Futbolowo zgodze się z tym. Ja teraz nie mam czasu zajmować się stronką