Herb

Aktualności

Co za pech...

• autor: pietia1992, 2009-03-22 18:27
Nie zbyt dobrze wyszedł podopiecznym Grzegorza Seledeca start rundy wiosennej. W bardzo trudnym meczu Jodła uległa Krasce Jasieniec 0:2. Zawodnicy z Jedlni w przeciągu całego spotkania prezentowali się lepiej,ale nie potrafili tego udokumentować.

Po pierwszy gwizdku sędziego Jodła ruszyła do ataków. Jednak to klub z Jasieńca po dobrze rozegranym rzucie róźnym objął prowadzenie w meczu. Do końca pierwszym 45 minut podopieczni Grzegorza Seledeca mogli strzelić kilka bramek.

W drugiej połowie widać było zmęczenie gospodarzy. Jodła prawie przez cały czas atakowała o czym świadczy fakt, że pikarze Kraski oddali tylko jeden strzał na bramkę Mariusza Różańskiego po którym piłka zatrzepotała w siatce. Grzegorz Krupa, Deja Radosław, Lipka Sebastian kolejno nie wykorzystali świetnych sytuacji podbramkowych. Jednak gole dwóch pierwszych nie zostałyby uznane ponieważ znajdowali się na pozycji spalonej.