Koniec zimy!!! Przyszedł czas podsumowań

• autor: pietia1992, 2009-03-18 12:35
Wiele tygodni przygotowań w bardzo dobrych warunkach, dziesięć meczy sparingowych oraz wielka burza transferowa, tak krótko można scharakteryzować to co działo się w klubie z Jedlni przez cały okres przygotowawczy.

"Świtne warunki do trenowania"

Jodła Jedlnia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła 9 stycznia 2009 roku. Warunki w jakich przyszło trenować podopiecznym Grzegorza Seledeca były bardzo dobre. Dwa razy w tygodniu zajęcia odbywały się na sztucznej nawierzchni przy VII Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Radomiu. W piątkowe wieczory zawodnicy spotykali się na siłowni. Natomiast w weekendy treningi odbywały się na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Jedlni Letnisko. Przez ostatnie dwa tygodnie przed wznowieniem rozgrywek piłkarze przygotowywują się na naturalnej trawie w Kolonce.

"Wielka burza transferowa"

Tuż przed zakończeniam rundy jesiennej głośno było o odejściu kilku czołowych zawodników. Wszyscy kibice bali się o los swoich pupili. Ostatecznie na wiosnę w Jodle nie zagrają Marlecki Michał, Hernik Tomasz oraz Sławiński Mateusz. Sporą nie wiadomą było odejście Arkadiusza Miecznikowskiego, którym zainteresowana była Iskra Janów. Arek zdecydował się pozostać w klubie i wspomóc zespół w rundzie rewanżowej. Do Jodły po kilku miesięcznej przerwie wracają Marchewka Kamil, Krupa Grzegorz oraz Szlendak Piotr, którzy będą stanowić o sile naszej drużyny.

"Złe warunki nie przeszkodziły"

Podopieczni Grzegorza Seledeca przygotowując się do rundy wiosennej rozegrali serię gier kontrolnych. Mimo złej pogody Jodła zdołała rozegrać wszystkie zaplanowane mecz sparingowe.

LKS Jodła Jedlnia - LKS Iskra Janów 4:3

Mimo sniegu na boisku udało się rozegrać pierwszy mecz sparingowy. Spotkanie było bardzo ciekawe.

LKS Jodła Jedlnia - KS Potworów 3:1

Sparing z rywalem z wyższej półki nie zrobił większego wrażenia na podopiecznych Grzegorza Seledeca, którzy pewnie wygrali 3:1

LKS Jodła Jedlnia - KS Proch Pionki 0:3

Proch od pierwszego gwizdka udowadniał wszystkim zgromadzonym kibicom, że jest lepszym zespołem od Jodły.

Iskra Janów - LKS Jodła Jedlnia 2:0

Zmerznięte, nierówne boisko nie pozwoliło na rozegranie dobrego meczu.

LKS Jodła Jedlnia - KS Chomentów 1:1

Jodła z Chomentowem prowadziła od 22 sekundy. Jednak goście zdołali doprowadzić do remisu.

SP Beniaminek Radom - LKS Jodła Jedlnia 7:4

Jedynym pocieszeniem tego meczu jest fakt, że Mariusz Różański obronił rzut karny.

KS Zamłynie Radom - LKS Jodła Jedlnia 2:0

Nie poważne zachowanie działaczy Zamłynia spowodowało, że na boisku MOSiR w Radomiu stawiło się trzy drużyny.

GKS Gracja Tczów - LKS Jodła Jedlnia 5:3

bardzo dobra pierwsza połowa po której Jodła prowadziła 3:0. W przerwie szkoleniowiec przeprowadził wiele zmian co dobrowadziło do straty, aż pięciu goli.

LKS Mazowsze Stężyca - LKS Jodła Jedlnia 4:1

Początek spotkania to dobre dokładne podania i kilka ciekawych akcji ofensywanych. Druga, to nerwowość w grze spowodowana podyktowaniem dwóch rzutów karnych.

LKS Jodła Jedlnia - SP Beniaminek Radom 4:2

Pierwsza wygrana od dłuższego czasu. Gra jaką zaprezentowali podopieczni Grzegorza Seledeca przpawa optymizmem przed zmaganiami o punkty.