Herb

Aktualności

Do ośmiu razy sztuka???

• autor: pietia1992, 2009-03-08 20:56
Po siedmiu meczach bez zwycięstwa przyszedł wreszcie czas na pierwsze zwycięstwo. W rewanżowym sparingu lepsza okazała się ekipa Grzegorza Seledeca, która zwyciężyła 4:2 ze Szkółką Piłkarską Beniaminek Radom. Najlepszą skutecznością wykazał się Sebastian Lipka, który mimo tego, że na treningu nie pojawił się około 3 tygodni i z reguły gra jako prawy obrońca potrawił wbić dwa gole. Natomiast Miecznikowski Arkadiusz i Górski Rafał zaliczyli po jednym trafieniu.
W zespole Beniaminka Radom 1990 wystąpiło trzech trampkarzy z rocznka 1994 oraz dwóch juniorów Jodły. Na 90 minut barwy klubowe zmienili Szmit Piotr i Deja Daniel. Natomiast w szergach Jodły zabrakło kilku czołowych zawodników m.in kontuzjownego Bartłomieja Frączka i Kamila Marchewki. Do przerwy podopieczni Grzegorza Seledeca przegrywali po golu z rzutu karnego 1:0.