Przegrany sparing

• autor: pietia1992, 2009-01-31 22:58
W dniu dzisiejszym na sztucznym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Jodła rozegrała trzeci, przygotowujący do rundy wiosennej sparing. Duma kibiców z Jedlni zmierzyła się z podpiecznymi znanego nam wszytskim wychowanka Jodły Sławomira Rutki, wystepującego niegdyś w Koronie Kielce.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:30. Na zbiórce stawiło się 14 zawodników Jodły. Z niewiadomych przyczyn na zbiórce nie stawił się Rafał Górskiego oraz Łukasz Michalski. Natomiast trzech młodych wychowanków Jodły dopiero dziś wróciło do domów z obozu sportowego, w którym uczestniczyli wraz zawodnikami Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Radom.

Wracając do meczu. "Prochownia" od początku spotkania zagrażała naszej defensywie. Kilka akcji z pierwszej piłki przeprowadzonych prawym skrzydłem dało ekeft. Po nie małym błędzie naszego goalkeppera bramkę strzelił Adrian Jurczak i w ten oto sposób piłkarze z Pionek obieli prowadzenie w tym spotkaniu. Dopiero po upływie 20 minut, Jodła pokazała, że również potrafi grać w piłkę i przeprowadziła dwie akcje ofensywne, jednak nie przyniosły one żadnego efektu.

Tuż po zmianie stron w polu karnym Jodły faulowany był Mateusz Szczepański, a jedenastkę na bramkę zamienił Karol Klimowicz. Wynik spotkania ustalił Karol Gębczyk. Piłka po jego strzale zanim przekroczyła linię bramkową odbiła się najpierw od jednego, a potem od drugiego słupka bramki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla grającej wyżej o jedną klasę rozgrywkową drużyny Prochu Pionki.

A już jutro na boisku przy szkole w Makowie Jodła podejmować będzie zespół Iskry Janów, z krórym zwycięzyła już w tym okresie przygotowawczym 4:3.

autor: ~kibic 2009-02-02 13:08:08

avatar

jodła sie nie przyznaje że ma takiego wychowanka zkorunpowanego!!!!!!  do prochu lepiej pasuje