Herb

Aktualności

Wygrana Jodły

• autor: Radoslav, 2009-01-25 16:54

W kolejnym sparingowym meczu podopieczni Grzegorza Seledeca wygrali 3:1 (2:0) na własnym boisku z wyżej notowanym przeciwnikiem KS Potworów.

Mecz rozpoczął się bardzo pomyślnie dla piłkarzy Jodły, gdyż w pierwszej minucie spotkania po podaniu Arka Miecznikowskiego ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Radosław Deja. Kolejna bramka wpadła w 30 minucie jej strzelcem był Piotr Piotrowski któremu asystował Konrad Jusiak.

W drugiej połowie prowadzenie na 3:0 podwyższył Konrad Jusiak, który pewnie wykorzystał rzut karny w 70 min po faulu na Bartłomieju Frączku. Honorowa bramka dla gości wpadła w 75 min i było to już ostatnie trafienie tego dnia.

Mecz został rozegrany w trudnych warunkach, ale nasi zawodnicy nawiązali wyrównaną walkę, a nawet momentami osiągali znaczną przewagę nad zespołem KS Potworów (który gra w Radomskiej Lidze Okręgowej i zajmuje 6 miejsce po rundzie jesiennej).

Jodła zagrała w składzie: Różański, Borkowski, Gromski, Osiński, Lipka, Deja, Frączek, Miecznikowski, Michalski, Jusiak, Krupa oraz Rajchel, Piotrowski.