Poznajmy ich bliżej "Mateusz Sławiński"

• autor: pietia1992, 2009-01-08 20:59

Mateusz Sławiński urodzony 22 sierpnia 1987 roku. W Jodle występuje na pozycji pomocnika, obrońcy oraz napastnika. Jest to wychowanek Iskry Janów.

Mateusz jak tylko pojawił się w naszym zespole występował na pozycji napastnika. Gdy w klubie był nie mały problem z obrońcami testowany był właśnie na tę pozycję. W tym sezonie występował również na wilu pozycjach przez co nie mógł nam nic wielkiego pokazać. Praktycznie rzecz biorąc Mateusz co mecz miał nową pozycję. Jedynie nie wystąpił w roli bramkarza. Pewnego razu gdy zbliżał się koniec rundy jesiennej zawodnik ten biegał, ale za końcową linią boisko z nadziejami na występ. Teraz nie wiadomo czy zobaczymy tego piłkarz w rundzie wiosennej sezonu 2008/2009 na co może mu nie pozwolić praca w odległej miejscowości.