Kiedy Ruszamy???

• autor: pietia1992, 2008-12-15 17:53
Zapewne zauważyliscie już, drodzy czytelnicy, że serwis Ludowego Klub Sportowego "Jodła" Jedlnia - Letnisko został przeniesiony na nowy adres internetowy. Miało na to wpływ wiele aspektów. Najczęstszym problem jaki pojawiał się na poprzedniej witrynie były opóźnienia w aktualizacji strony, na co wielu widzów naszego portalu bardzo narzekało. Futbolowo.pl oferuje każdemu Administratorowi wiele ułatwień w prowadzeniu strony o swoim ukochanym klubie piłkarskim. Między innymi aktualizację tabeli na podstawie terminarza. Również załozyciele tak dobrego, ba nawet bardzo dobrego serwera oferują naszym kibicom, sympatykom fajną zabawe jaką jest Liga Typerów, która znajdzie sie także naszej stronie. W wielu typach konkursów jakie państwu zaoferujemy, zwycięzcy zostaną obdarowni jakimś upominkiem. Jaki to będzie upomienek będzie zależało od funduszy naszej mini redakcji. Po każdym meczu naszej drużyny będziemy starali sie przedstawić państwu skrót meczu w miare mozliwości z komentarzem. A po każdym sezonie wszyscy czytelnicy będą mogli zobaczyć na ekranach swoich monitorów 10 najlepszych bramek rundy, 10 najlepszych interwencji rundy oraz 10 najwiekszych kiksów rundy i wybrać oczywiście najlepszą bramkę, interwencje oraz największy kiks. Jednak z tym może byc problem, ale to są plany na nastepny sezon. Również po każdej rundzie planujemy zrobic wiele sond w których wybierzemy najlepszego piłkarza sezonu, najwiekszą nadzieję piłkarską naszego klubu oraz ocenimy pracę trenera.

Miejmy nadzieję, że wszyscy nasi czytelnicy będą zadowoleni z prac naszych redaktorów, i będą pomagać nam w ulepszaniu serwisu.

Aktualnie nasza redakcja poszukuje chętnego do zajmowania się stroną klubowa naszych juniorów, najlepiej jak będzie to osoba, która gra roczniku 1990.

Serwis w pełni gotowy będzie w nowym już 2009 roku!!!

autor: ~Dzozef 2008-12-16 06:48:22

avatar hee spoko....juz mi sie zaczyn podobac :D

autor: ~rajca91 2008-12-28 11:02:09

mi sie podoba !