LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Zapowiada się niezwykle ciekawy sezon

  • autor: pietia1992, 2010-07-10 07:37

To już nie ta sama grupa, to już nie te same zespoły. W nadchodzącym sezonie LKS Jodła Jedlnia Letnisko nie będzie występować jak dotychczas przez ostatnie 5 lat w klasie „A” grupie II. Tym razem zarząd ROZPN czerwono-zielonych przydzielił do grupy I. 

Z rywali z ostatniego sezonu pozostała tylko Akcja Jastrzębia. Po za tym teamem reszta zespołów to nowość na ten rok. Po za tym w grupie pierwszej występować będą dwaj spadkowicze Skaryszewianka Skaryszew oraz Zorza Kowala oraz mocne zespoły z poprzednich sezonu takie jak  Gracja Tczów (III miejsce), Iłżanka Kazanów (IV miejsce), Gryf Policzna (V miejsc). Również beniaminkowie rezerwy Radomiaka Radom i KS-u Kozienice/Janików będą nadawały ton rozgrywkom. Pewną niewiadomą jest zespół Iskry Gózd, który w poprzednich latach występował pod banderą Iskry Janów. Uzupełnieniem ligi jest KP Stanisławice, Megawat Świerże Górne, Wisła Solec, KS Chomentów oraz po roku przerwy od klasy „A” powracający na ten szczebel rozgrywek Chojniak Wieniawa.

Obiektywnie patrząc będzie to bardzo wyrównana grupa. Wiele zespołów będzie zażarcie walczyło zarówno o miejsce premiowane awansem jak o uniknięcie spadku. Zapowiada się niezwykle ciekawy sezon. Pełen emocji, pełen radości dla kibiców, bo to oni są najważniejsi, bo dla nich każdy wychodzi na boisko i walczy, walczy o cenne trzy punkty w każdym z rozgrywanych spotkań.


KLASA A (grupa I): - Skaryszewianka Skaryszew (s), Zorza Kowala(s), Iłżanka Kazanów, Akcja Jastrzębia, Gracja Tczów, Gryf Policzna, KS Jastrząb, Iska Gózd, Jodła Jedlnia, KP Stanisławice, Megawat Świerże Górne, Wisła Solec, KS Chomentów, Radomiak II Radom (b), KS II Kozienice/Janików (b), Chojniak Wieniawa (b).

(s)-spadkowicz
(b)-beniaminek


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [964]
 

autor: ~ja 2010-07-16 21:59:59

avatar na 100% awansuje radomiak


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie