Poznaliśmy sparingpartnerów

• autor: pietia1992, 2010-07-05 08:40

Znamy już rywali podopiecznych Jana Juszczaka w okresie przygotowawczym. Będący w ostatnim czasie stałym sparingpartnerem Petrus Radom i tym razem zagra przeciwko Jodle. Po za „świętymi” Jodła zmierzy się z Centrum Radom, Iskrą Gózd , Gracją Tczów oraz KS Janików Kozienice II. Kilka słów o naszych rywalach można przeczytać w dalszej części newsa.

Iskra Gózd – Jest to nowo/stary team. Poprzednio klub pochodził z Janowa, jednak władze klubu postanowiły przenieść się do Gozdu. Drużyna Pawła Góraka w nadchodzącym sezonie będzie grała w radomskiej klasie „A”.

Gracja Tczów – W ostatnim sezonie dzielnie walczyła o awans do ligi okręgowej i niewiele zabrakło do spełnienia tego sukcesu. Jest mocny zespół, więc mecz sparingowy z tym rywalem na pewno wyjdzie nam na dobre.

KS Janików Kozienice II – beniaminek klasy „A”. Zespół po dwóch latach grania w potocznie zwanej serie „B”, uzyskał promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Centrum Radom – każdy spodziewał się awansu centrum do Okręgówki. Jednak ta sztuka się nie udała. Po fenomenalnej pierwszej rundzie, wpadki w rewanżach spowodowały, że Centrum ostatecznie zajęło szóstą pozycję w lidze.

Petrus Radom – to solidny zespół. Gra w najniższej klasie rozgrywkowej, ale swoją grą zdecydowanie na to nie zasługuje. Składa się z kilku dobrze technicznych graczy, co jest silną stroną tego teamu.

*terminy spotkań będą podawana na bieżąco.

autor: ~gelo 2010-07-05 20:26:38

avatar Trenerem Iskry jest Paweł Górak

autor: ~ikar 2010-07-07 16:22:28

avatar Cosik słabe te zespoły sparingowe. Nie było nic lepszego ?

autor: ultras061999 2010-07-09 11:42:45

Profil ultras061999 w Futbolowo www.ksjastrzab.futbolowo.pl Strona Ks Jastrząb