Udany rewanż Orła

• autor: pietia1992, 2010-05-26 22:07

Udał się rewanż za jesienną porażke piłkarzom Orła Gielniów, którzy na własnym boisku nie dali żadnych szans podopiecznym Jana Juszczaka. Gospodarze od początku podreślali swoją dominację, cały czas grając piłką. Czerwono-zieloni nie jechali na ten mecz w roli faworyta patrząc na ligową tabelę. Po tej przegranej Jodła i tak utrzymała swoją ósmą pozycję, o którą walczy z LKS-em Jedlińsk.

Od pierwszego gwizdka sędziego na boisku dominował Orzeł, sprowadzając zespół Jodły do głębokiej defensywy. Miejscowi Grali piłką, konstruowali akcje ofensywne, bez żadnego stresu i strachu przed utratą piłki i kontrataku. Pierwsza bramką padła po wybiciu piłki bitej na obręb 5 metra z rzutu rożnego głową wprost pod nogi piłkarza Orła który wykorzystał to podanie zdobywając gola. Na 2:0 po strzale zza pola karnego i ówczesnym podbiciu piłki która przelobowała Piotra Jagiełło, która znajdował się na "ósmym metrze". Trzecia szansa, to zbicie piłki pod nogi napastnika gospodarzy i strzał w długi róg. Na 3:1 sytuację sam na sam wykorzystał Sebastian Lipka. Ale nie tylko on zmierzył się oko w oko z barmkarzem. Dwa razy w podobnych sytuacjach górowali miejscowi. Na 5:2 strzelił Piotr Piotrowski wbijając wychodzącą poza boisko futbolówkę.

Orzeł Gielniów - LKS Jodła Jedlnia 5:2 (3:1)

P.S. Sory za tak słabą relację, ale nie chce mi się pisać!!!