LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Wokół meczu Błotnica - Jodła

  • autor: pietia1992, 2010-05-25 12:15

Po niesamowitym pojedynku jaki odbył się w Kaszowie, sporej ilości bramek i wywiezieniu kompletu punktów każdy chce poznać kilka ciekawostek. W drugim już cyklu wokół meczu napotkacie cztery tematy. Nie zdążyli się obejrzeć, Kara za niewinność, Złoty Piotrowski, Niezły z niego twardziel. Zapraszamy do lektury!

Nie zdążyli się obejrzeć

Już 12 sekund po pierwszym gwizdku sędziego piłka zatrzepotała w siatce. Strzelcem gola okazał się rozgrywający drugi mecz po wyleczeniu kontuzji Bartłomiej Frączek.

Kara za niewinność

Mariusz Różański tak zdenerwował słowami skierowanymi do Jarosław Osińskiego arbitra głównego spotkania, że ten bez chwili zastanowienia wręczył mu kartonik. Jak się później okazała była to już czwarta kartka na jego koncie i teraz goalkepper czeka mały odpoczynek.

Złoty Piotrowski

Tak krótko po meczu nazywany był bohater meczu z KS Błotnica, który dopiero w doliczonym czasie gry ustalił wynik niezwykle zaciętego pojedynku.

Niezły z niego twardziel

Mimo urazu skręcenia kostki, której nabawił się w trakcie gry Bartłomiej Frączek, nic nie przeszkodziło mu w dograniu pełnych 90 minut. To jest prawdziwy twardziel, który nigdy się nie podda, póki piłka w grze.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [220]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie