LKS Jod豉 Jedlnia - strona oficjalna

Aktualno軼i

Zawadzki: Z這ty Piotrowski!

• autor: pietia1992, 2010-05-24 06:41

Z這ty Piotrowski! - to pierwsze s這wa jakie pad造 tu po ostatnim gwizdku s璠ziego w meczu z KS B這tnica Stara wygranym przez LKS Jod喚 Jedlnia 3:4. Przypomnijmy, dwie bramki by造 autorstwem Piotrka i to w豉郾ie po jego strzale w doliczonym czasie gry czerwono-zieloni mogli cieszy si ze zwyci瘰twa. Nic wi璚 dziwnego w tym, i na pocz徠ku rozmowy z JodlaJedlnia.Futbolowo.pl Artur Zawadzki z u鄉iechem triumfu na ustach rozpocz掖 swój pomeczowy komentarz.

Wej軼ie by這 niesamowicie ostre, ale z minuty na minut gdy emocje opada造, nadal zadowolony ze zwyci瘰twa pomocnik Jod造 wypowiedzia si o Bart這mieju Fr帷zku - Dla Bartka by to dopiero drugi mecz po wyleczeniu kontuzji. Wed逝g mnie by dzi najlepszym pi趾arzem na boisku, cho naszym bohaterem pozostaje Piotr Piotrowski,. Tak czy siak nale膨 mu si gromkie brawa za jego wielk determinacje. Ustrzeli dla nas dwa gole, dodatkowo skr璚i kostk a i tak dogra mecz do ko鎍a.

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

LKS Jod豉 JedlniaGryf Policzna
LKS Jod豉 Jedlnia 1:0 Gryf Policzna

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

Zaloguj si, aby typowa.