LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Jodła jedzie do Błotnicy

  • autor: pietia1992, 2010-05-21 12:38

Pierwszy mecz pod wodzą Jana Juszczaka rozegrają piłkarze LKS Jodła Jedlnia, po dwutygodniowej absencji spowodowanej wyjazdem trenera za granicę. Czerwono-zieloni tym razem na wyjeździe zmierzą się z KS Błotnica Stara. Czy na powitanie szkoleniowca piłkarze „jodełki” postarają się o komplet oczek?? Dowiemy się już w sobotnie popołudnie...

Początkowo potyczka pomiędzy LKS Jodła a KS Błotnica zaplanowana była na niedzielę na godzinę 17:00. Jednak mecz został przeniesiony i ostatecznie odbędzie się w sobotę.

W rundzie jesiennej zwycięską ręką z tego pojedynku wyszli gospodarze. Pierwsze dwie bramki padły po kuriozalnych wręcz błędach goalkeppera Błotnicy. To zdecydowanie podcięło skrzydła przyjezdnym, a podopieczni Jana Juszczaka wykorzystując niemoc piłkarzy rywali dołożyli jeszcze jedno trafienie.

W rewanżowych starciach KS Błotnica nie zadowala tak samo jak i w pierwszej części sezonu. Natomiast Jodła gra na dobrym poziomie, ale nie wygrywa meczy. Ten pojedynek powinien być nie zwykle ciekawym widowiskiem, ale jak mówi Bartłomiej Gregorczyk o końcowym wyniku nie zadecydują umiejętności czysto piłkarskie a szczęście, ponieważ na małym boisku w Błotnicy wszystko może się zdarzyć. Z naszej strony serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

KS Błotnica Stara - LKS Jodła Jedlnia sobota, godz. 11:00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [248]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie