Rozkład jazdy kibica

• autor: pietia1992, 2010-05-21 11:35

Przed nami kolejny piłkarski weekend z udziałem naszych drużyn. Po zeszłotygodniowych porażkach jeden jak i drugi zespół ma coś do udowodnienia kibicom. Seniorzy LKS Jodła Jedlnia tym razem na wyjeździe podejmą KS Błotnica Stara, a podopieczni Sławomira Michalskiego na własnym obiekcie zmierzą się z Prochem Pionki.

Co do młodych adeptów piłki nożnej, mecz nie wiadomo czy w ogóle dojdzie do skutku? Wszystko w rękach piłkarzy z Pionek. Pewna osoba związany z Prochem zapytana o to czy „zieloni” przyjadą na mecz do Jedlni odpowiedziała krótko – okaże się na zbiórce przedmeczowej. Mamy nadzieje, że ten pojedynek dojdzie do skutku, nie ważny jest wynik na boisku, ważne jest zdobywanie doświadczenia, ogrywanie się, a przede wszystkim liczy się nauka piłkarskiego kunsztu… mamy również nadzieje, że zawodnicy, którzy z kwitkiem odprawili Jodłę w rundzie jesiennej do domu, nie wezmą przykładu ze Skaryszewianki Skaryszew, KS-u Jastrząb czy LZS-u Ruda Wielka, dla których priorytetem jest oddawanie meczy walkowerem, bądź zgłaszanie, a następnie rezygnacja z gry w rozgrywkach radomskiej ligi juniorów 91/92. Proch to Proch! Każdy zawodnik występujący w barwach tego, czy każdego innego zespołu, powinien szanować siebie, a przede wszystkim swój macierzysty klub.

LKS Jodła Jedlnia – KS Proch Pionki sobota, godz. 11:00

***

Podopieczni Jana Juszczaka wybierają się po punkty do Błotnicy, gdzie podejmować będą miejscowy Klub Sportowy. – To będzie loteria, na małym boisku w Błotnicy wygra ten kto będzie miał więcej szczęścia, w tym przypadku nie będą liczyć się umiejętności czysto piłkarskie – zapowiedział Bartłomiej Gregorczyk, który wyrażał swoje refleksje i odczucia, co do jutrzejszego pojedynku. Początkowo spotkanie zaplanowane zostało na niedzielę na godzinę 17:00, ostatecznie mecz odbędzie się w sobotę!

KS Błotnica Stara - LKS Jodła Jedlnia sobota, godz. 11:00