Wokół meczu Jodła – Mazowsze

• autor: pietia1992, 2010-05-17 18:57

Można było wygrać, Marnowali „setkę” za „setką”, Deja pokazał klasę, Chwila grozy, W doliczonym czasie… . O tym wszystkim, a także innych ciekawych aspektach sobotniego spotkania pomiędzy Jodłą Jedlnia a Mazowszem II Grójec w naszym pierwszym raporcie "Wokół meczu".

Można było wygrać

Z przebiegu meczu lekką przewagę w grze miało wzmocnione zawodnikami IV-ligowego zespołu Mazowsze II Grójec. W sytuacjach podbramkowych górowali jednak czerwono-zieloni. Ten mecz można było wygrać, a najbardziej wytrawni kibice sprawiedliwie patrząc mówili, że trzeba było to wygrać!

Marnowali „setkę” za „setką”

Dwukrotnie Piotr Piotrowski i po razie Konrad Jusiak oraz Piotr Sobieraj pokazali jak marnować „setkę” za „setką”. W czterech sytuacjach oko w oko z goalkepperem Mazowsza górą był zawsze bramkarz.

Deja pokazał klasę

Nie milkły echa tuż po zakończeniu widowiska, kto był najlepszym piłkarzem na boisko. Jednogłośnie, można stwierdzić, że był nim Daniel Deja. Biegał, walczył, zachęcał do gry, a swoją klasę udowodnił zdobywając bramkę na 1:0.

Chwila grozy

Chwilę grozy przeżyli kibice, piłkarze oraz zastępujący trenera Grzegorz Seledec. Po konfrontacji bramkarza Jodły z napastnikiem Mazowsza, Piotrek długo nie podnosił się z murawy. Kontuzja, powodująca zejście z boiska przysporzyłaby sporego bólu głowy, ponieważ w tym meczu za kartki nie mógł wystąpić Mariusz Różański.

W doliczonym czasie…

Mimo, że za każdym razem duma Jedlni wychodziła na jedno bramkowe prowadzenie, to gościom za każdym razem udawało dogonić się wynik. Gdy sędzia pokazał doliczone dwie minuty gry, przyjezdni zdołali zdobyć zwycięską bramkę.