Weekendowy rozkład jazdy

• autor: pietia1992, 2010-05-14 13:54

Przed nami kolejny piłkarski weekend z udziałem Jodły. Podobnie jak w zeszłą sobotę tak i w tą na pierwszy plan wysuwa się pojedynek pierwszego zespołu. Tym razem do Kolonki zawitają rezerwy Mazowsza Grójec. Emocji nie powinno zabraknąć również w meczu juniorów, którzy na wyjeździe zmierzą się z Zorzą Kowala.

W pierwszym, jesiennym spotkaniu seniorzy Jodły z laskowej wywieźli jeden punkt. Był to punkt na wagę złoto. Mimo ciągłych ataków gospodarzy, padł bezbramkowy remis. Mecz życia rozegrał Mariusz Różański, który nie raz uchronił podopiecznych Jana Juszczaka od utraty bramki. Każdy oprócz kibiców i zawodników Mazowsza, mógł być zadowolony z tego wyniku. Jutro zapowiada się, że będą kolejne emocje. Jodła ma atut swojego boiska, ale czy w 100 procentach go wykorzysta okaże się już jutro.

LKS Jodła Jedlnia – Mazowsze II Grójec (sb. godz. 11:00)

***

Tymczasem juniorzy jadą do Kowali. Przyjdzie im się zmierzy z mocną Zorzą Kowala. Choć jednym ani drugim nie grozi awans, to mecz powinien być niezwykle zaciętym widowiskiem. Dobrze byłoby, aby podopieczni Sławomira Michalskiego wywieźli komplet punktów, co pozwoliłbym odbić się młodym adeptom piłki nożnej od KS-u Chomentów oraz KS-u Jastrząb, a być może później dogonić Betę Radom czy właśnie Zorzę Kowala.

LKS Jodła Jedlnia 91/92 – Zorza Kowala 91/92 (sb. godz. 11:00)