Jodła jedzie do Taczowa

• autor: pietia1992, 2010-05-11 20:28

Nie milkną echa po ostatniej sobotniej wygranej z broniącym się przed spadkiem LZS-em Zalesice, a na boisko ponownie wyjdą piłkarze LKS Jodła Jedlnia. Tym razem jadą oni do Taczowa. Jednak ich przeciwnikiem nie będzie Wulkan, a Beta WinDoor Radom. Obejrzyj ponownie skrót z pierwszego meczu.

W pierwszym, jesiennym pojedynku, górą byli gospodarze, czyli podopiecznie Jana Juszczaka. Mecz była niezwykle zacięty. Od pierwszej do ostatniej minuty raz po raz tworzone były sytuacje godne zdobycia gola. Jednak wtedy padł tylko jeden, którego autorem był Bartłomiej Frączek. Mimo zderzenia z jednym z przeciwników, w wyniku którego z nosa Bartka polała się krew, pełen determinacji i zaangażowania Frączek wszedł na boisko i zdobył przepięknym strzałem z 18-metrów zwycięską bramkę.