Tomczyk: Mam pewien komfort..

• autor: pietia1992, 2010-05-09 11:26

- Po meczu z Zalesicami mój występ nie do końca mnie zadowala. Miałem bardzo dobrą okazję do strzelenia gola, starałem się jak mogłem, ale piłka odbiła mi się od ochraniacza i poleciała zupełnie w innym kierunku – tak krótko skomentował swoją wczorajszą grę Piotr Tomczyk, który niczym torpeda wstrzelił się do pierwszej 11-nastki zespołu seniorów.

Młody napastnik Jodły wyraził również opinię, co do postawy jego najgroźniejszego rywala w linii ataku i jego pierwszej bramce od niepamiętnych czasów – Dobrze, że Piotrek Piotrowski się odblokował, to lepiej dla drużyny. Ja jednak nie składam broni, cały czas będę ciężko pracował na treningach, aby wywalczyć sobie miejsce w składzie, a czy będę grał?, to zależy tylko i wyłącznie od trenera.

Piotr Tomczyk to niespełna 18-letni zawodnik, który stawia dopiero pierwsze kroki w seniorskiej piłce. Zawsze początki są ciężkie, ale na razie ma z górki, choć nigdy nie może być pewny czy zagra – Będąc w wieku juniora mam pewien komfort. Jeśli nie zagram w seniorach, zawsze mogę jechać na mecz juniorów i z dumą reprezentować te same barwy, z tymże młodszej ekipy.

autor: roza94 2010-05-09 14:43:52

Profil roza94 w Futbolowo ,, ale piłka odbiła mi się od ochraniacza i poleciała zupełnie w innym kierunku,, czyżby złe wyszkolenie techniczne wchodziło w grę?:D

autor: LamaV8 2010-05-10 12:08:22

Profil LamaV8 w Futbolowo mi się wydaje że to wina teatru marzeń. hehe