Nie pozostawiają złudzeń

• autor: pietia1992, 2010-04-28 20:10

Mało, kto spodziewał się innego przebiegu meczu, jak prowadzenie gry oraz zwycięstwo czerwono-zielonej "jodełki". Remis w pojedynku z ostatnim w tabeli GKS-em Belsk Duży byłby sporą niespodzianką, a co dopiero mówić o przegranej. Jednak sensacji jak nie było, tak nie ma. Podopieczni Jana Juszczaka w zaległej XVI kolejce spotkań nie pozostawili żadnych złudzeń gościom pewnie wygrywając 4:0.

W dzisiejszym pojedynku nie trzeba było długo czekać na zdobycie bramki. Wynik otworzył Konrad Jusiak. Gol, jaki zdobył można przyodziać mianem „stadiony świata”. Perfekcyjnie mierzona piłka bezpośrednio z rzutu różnego, najpierw uderzyła w słupek, aby następnie zatrzepotać w siatce. Ten sam zawodnik chwilę później zaliczył drugie trafienie. Swoje pięć minut mógł mieć Piotr Piotrowski, ale sytuacja oko w oko z goalkepper go speszyła, powodując nie celny strzał.

Po przerwie bez początkowo, żadnych roszad w składzie nie przysporzył kibicom wielu emocji. Po wejściu Rafała Górskiego do linii ataku, gra delikatnie się ożywiła. Dopiero Daniel Deja, który szykowany był do zmiany, zrehabilitował się zdobywając płaskim, potężnym strzałem w długi róg bramki gola numer trzy, co uratowało go od „dogrzanie ławki”. Końcowy wynik meczu ustalił junior Piotr Tomczyk, wykorzystując nie frasobliwość „numero uno” drużyny przyjezdnej. Młody napastnik Jodły ma za sobą dopiero drugi oficjalnym występ u boku trenera Jana Juszczaka w seniorskiej piłce, każdy jeden zaliczony w pełnym wymiarze czasowym. Po raz pierwszy w życiu na stadionie w Kolonce można było zauważyć podwójną poprzeczkę w jednym strzale, której autorem był nie kto inny, jak Łukasz Michalski.

LKS Jodła Jedlnia – GKS Belsk Duży 4:0 (2:0)
Bramki: Jusiak 2, Deja D, Tomczyk