Wicelider za mocny

• autor: pietia1992, 2010-04-27 10:24

Niestety nie powiodło się w sobotnim meczu podopiecznym Jana Juszczaka. Mimo, że Jodła grała z wiceliderem tabeli, potrafiła się postawić i nie wiele zabrakło, aby ten pojedynek zakończył się remisem. Fakt, faktem Zamłynie Radom przyjechało po trzy punkty, które z powodzeniem udało im się zdobyć.

Wśród kibiców zgromadzonych na stadionie niemal od razu po rozpoczęciu spotkania i bramce z piątej minuty Pietrzyka było słychać głosy o przypuszczalnym wyniku sobotniej rywalizacji. Z wielu ust jasno wynikało jedno słowo: „POGROM”. Jednak dobrego złe początki. Gra była dość wyrównana. Futboliści przeprowadzali kolejne sytuacje podbramkowe. Do przerwy podopieczni Zygmunta Pluta wygrywali 2:0. Tuż po wznowieniu gry trzeciego gola dołożył Śniegocki. Wydawało się, że jest już po meczu. Nadzieje kibicom dał Konrad Jusiak trzy minuty później zdobywając pierwszą bramkę dla Jodły. Drugi i jak się później okazało ostatnie w tym meczu zaliczył Artur Zawadzki. Choć w ostatnich sekundach czerwono-zieloni byli blisko wyrównania stanu tej rywalizacji, ta sztuka się nie udała i ze zwycięstwa mogli cieszyć się walczący o awans goście.

LKS Jodła Jedlnia - Zamłynie Radom 2:3 (0:2)

Bramki: Jusiak (56'), Zawadzki (89') - Pietrzyk (5'), Rosłaniec (30'), Śniegocki (53')

autor: roza94 2010-04-27 12:15:21

Profil roza94 w Futbolowo Trojan zacerowany :D