LKS Jod豉 Jedlnia - strona oficjalna

Aktualno軼i

Liderzy - Ruszcovia i Zam造nie - zn闚 faworytami

• autor: Grzegorz St瘼ie/RadomSport.pl, 2010-04-09 19:22

Jest ma這 prawdopodobne, 瞠by przewodz帷e stawce zespo造 Ruszcovii Borkowice i Zam造nia Radom straci造 punkty w najbli窺zej kolejce, mimo 瞠 graj na boiskach rywali. B璠帷e w grupie po軼igowej – Akcja Jastrz瑿ia i Stra瘸k Wielogóra, wyst徙i natomiast w roli gospodarzy.

Kolejk rozpocznie spotkanie Jod造 Jedlnia Letnisko z LKS-em Jedli雟k. Obie ekipy to zespo造 鈔odka tabeli, graj帷e w kratk, wi璚 wytypowanie wyniku w ich konfrontacji nie jest 豉twym zadaniem. W豉sne boisko przemawia jednak za podopiecznymi Jana Juszczaka.

Pilica Nowe Miasto dozna豉 kl瘰ki w dwóch pierwszych meczach wiosny. Teraz do tej dru篡ny przyje盥瘸 jednak LZS Zalesice, wi璚 gospodarze maj pe軟e szanse na rehabilitacj. Czy stanie si ona faktem, to ju nie jest takie pewne.

Rezerwy Sadownika B喚dów, nawet je郵i zostan wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespo逝, teoretycznie stoj na straconej pozycji w konfrontacji z wiceliderem – Zam造niem Radom. Adam 好iegocki i spó趾a ju reguluj celowniki, 瞠by jeszcze bardziej wy鈔ubowa strzelecki rekord ligi. Je郵i radomianie nie zlekcewa膨 rywala, powinni wygra w cuglach.

Starcie Kraski Jasieniec z Mazowszem II Grójec to pojedynek derbowy, a wiadomo, 瞠 te rz康z si swoimi prawami. Podtekstów jest zreszt wi璚ej, cho熲y fakt, 瞠 grójczan nie tak dawno trebnowa Kamil Sarniak, aktualnie czynny pi趾arz Kraski. B璠zie wi璚 ciekawie.

Stra瘸k Wielogóra nie powiedzia jeszcze ostatniego s這wa w walce o awans, a wiadomo, 瞠 gro幡y jest zw豉szcza przed w豉sn publiczno軼i. Z kolei KS B這tnica zdo豉 ostatnio pokona na wyje寮zie LKS Jedli雟k. Na dodatek go軼ie maj w sk豉dzie Nigeryjczyka, który ma jeszcze zaleg這軼i treningowe, ale podobno umiej皻no軼i niema貫. Zobaczymy, czy b造郾ie w starciu na kameralnym stadionie przy drodze krajowej nr 7.

Akcja Jastrz瑿ia goni dwójk dru篡n, które przewodz stawce, lecz inauguracyjna pora磬a z Ruszcovi mocno t pogo zweryfikowa豉. Teraz dru篡na Piotra W徠orskiego zmierzy si z nieobliczalnym Windoorem Beta Radom. Na strat punktów nie mo瞠 sobie pozwoli, ale trener go軼i Krzysztof Witarski nie toleruje kunktatorstwa. Zapowiada si zatem ostra rywalizacja.

Na podreperowanie skromnego dorobku punktowego liczy Belweder Mogielnica. Przyje盥瘸j帷y do Orze Gielniów, na papierze jest zdecydowanie silniejszy, ale po laniu na inauguracj, Belweder zasygnalizowa ostatnio zwy磬 formy. Kto wie, mo瞠 w豉郾ie w tym meczu dojdzie do niespodzianki.

Wskazanie faworyta w pojedynku Activu Belsk Du篡 z Ruszcovi Borkowice nie jest zadaniem trudnym. Pierwsi zamykaj tabel, zbieraj t璕ie baty od ka盥ego, drudzy s na czele i maj ogromn ch耩 na promocj do ligi okr璕owej. Dlatego ka盥y inny wynik ni wygrana go軼i, powinien by rozpatrywany w kategoriach sensacji.

KLASA A GRUPA II

Stra瘸k Wielogóra - KS B這tnica (godz. 16)

Jod豉 Jedlnia - LKS Jedli雟k (godz. 11)

Pilica Nowe Miasto - LZS Zalesice (godz. 14)

Sadownik II B喚dów - Zam造nie Radom (godz. 15)

Kraska jasieniec - Mazowsze II Grójec (godz. 15)

Akcja jastrz瑿ia - Beta Windoor Radom (godz. 16)

Belweder Mogielnica - Orze Gielniów (godz. 17)

GKS Bielsk Du篡 - Ruszcovia Borkowice (godz. 17)

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

LKS Jod豉 JedlniaGryf Policzna
LKS Jod豉 Jedlnia 1:0 Gryf Policzna

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

Zaloguj si, aby typowa.