Nasi na wypożyczeniach

• autor: pietia1992, 2010-03-29 22:55
Dla zawodników Jodły, którzy w rundzie jesiennej znajdowali się w kadrze teamu z Kolonki, a którzy obecnie spędzają wiosnę na wypożyczeniach w innych klubach miniony weekend można zaliczyć do udanych. Drużyny, w których występują nasi zawodnicy zdobyły w sumie cztery punkty.

Paweł Gromski (Zorza Kowala)

W oficjalnym debiucie w Zorzy, Paweł rozegrał 90 minut. W tym czasie zdołał zaliczyć kilka dobrych interwencji w obronie. Jedna z nich choć była w pełni udana w oczach zgromadzonych widzów, to w oczach sędziego nie znalazła uznania, po czym wskazał na wapno. 11-nastka nie została wykorzystana, piłkarz lidera Iłżeckiej Polonii trafił w słupek.

Radosław Deja (Sokół Przytyk)

Również w pełnym wymiarze debiut zaliczył starszy z braci Deja. Nie strzelił gola, ale swoim niesamowitym dryblingiem i pozostałymi umiejętnościami piłkarskimi przyczynił się do lepszej dyspozycji swojego aktualnego teamu.