Falstart w Błędowie

• autor: pietia1992, 2010-03-27 23:03

Dobrze nie zaczęli również seniorzy naszego klubu. W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej w wyjazdowym meczu ulegli Sadownikowi II Błędów. Porażka boli, ponieważ dzisiejszy rywal broni się przed spadkiem do klasy B, a Jodła spokojnie gra o swoje w środku tabeli.

Mecz przebiegał pod dyktando podopiecznych Jana Juszczaka. Niemalże nie schodzili oni z połowy przeciwnika. Pierwsza i jedyna bramka w meczu dla Jodły strzelona została po rzucie rożnym przez Sebastiana Lipkę. Wynik utrzymał się do przerwy, choć przyjezdni mieli swoje okazje, które mogli wykorzystać. Gospodarze z tej lepszej strony pokazali się w dopiero w drugiej części gry. Napastnik Sadownika zaliczył hat-tricka zdobywając dwa gole strzałem głową i jedną bezpośrednio po rzucie karnym, spowodowanym przez Daniela Deję. Sędzia główny spotkania co najmniej raz powinien wskazać na wapno na korzyść drużyny przyjezdnej. Pierwszy raz za dotknięcie piłki ręką, a drugi za faul bramkarza na Piotrowskim, ale tak się niestety nie stało. Dodając do tego ilość ostrych wejść jakie dostarczył dzisiejszy pojedynek do ilości żółtych kartek (0) można łatwo wywnioskować, że poziom „gwizdania” nie był wysoki. Odbiegając od tego tematu. Pojedynek Jodły z rezerwami Sadownika przyniósł trenerowi Juszczakowi spory ból głowy. Za tydzień raczej nie dysponowany będzie Bartłomiej Frączek, który naderwał mięsień. Daniel Fijoł narzekał na jakiś uraz, a Mateusza Rajchla łapały skurcze. Co do gry. Błędowianie nie stworzyli sobie wielu sytuacji podbramkowych. Zwyciężyli ambicją, wolą walki i prostą, a nawet bardzo prostą taktyką. Jodła natomiast najlepiej prezentowała się w pierwszej części gry. W przerwie płytę boiska opuścił Konrad Jusiak, a jego brak na nim nawet „ślepy” by zauważył. W miarę dobrze zaprezentowali się nowi w zespole Daniel Fijoł oraz Mateusz Witaszek., a do „kopania” powraca Rafał Górski, co powinno być świetną wiadomością dla fanów czerwono-zielonych barw.

Sadownik II Błędów – LKS Jodła Jedlnia 3:1 (0:1)

Bramki: Lipka – dla Jodły

LKS Jodła: Różański – Markowski, Fijoł, Szmit, Rajchel, Lipka, Jusiak, Osiński, Frączek, Deja, Piotrowski oraz Gregorczyk M. Gregorczyk B. Górski, Witaszek,

autor: Glizda. 2010-03-29 21:47:08

Profil Glizda. w Futbolowo Witam! Mam pytanie co do treningu. Gdzie i kiedy odbędzie sie najbliższy trening Jodły . I o której godzinie. POzdrawiam

autor: trenergelo 2010-03-29 21:58:16

Profil trenergelo w Futbolowo Trening jest na boisku Jodły we wtorek i czwartek o 18 gdz.