RLJ 91/21: Jodła - KS Chomentów 2:3

• autor: pietia1992, 2010-03-27 22:33

Niestety nie udała się inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu juniorów LKS Jodła Jedlnia Letnisko. W dzisiejszym meczu mistrzowskim podopieczni Sławomira Michalskiego ulegli na własnym boisku KS Chomentów. Czerwono-zieloni mimo, że treningi wznowili w mijającym tygodniu, to zaprezentowali się solidnie, bez zgrania spowodowanego nowymi zawodnikami w podstawowym składzie.

Widowisko jakie zaprezentowali kibicom piłkarze obu drużyn nie było porywające. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Jako pierwsi do siatki trafili przyjezdni. Po błędzie Michała Lamenta, piłkę przejęli goście, a po świetnym zagraniu wyprowadzającym napastnika z Chomentowa do sytuacji sam na sam i strzale w okienko bramki było 1:0. Drugą bramkę przepięknym strzałem z 20 metra zdobył Dariusz Marchewka. Był to gol, którego śmiało można nazwać mianem „stadiony świata”. Wynik ten utrzymał się do przerwy.

W drugiej części gry zmotywowaniu słowami trenera gospodarze żwawo ruszyli do ataku. Chcieli wyrównać za wszelką cenę, momentami zapominając o obronie. W końcu im się to udało. 11-nastkę pewnie wykorzystał Rojek. „Jodełka” nie mogła cieszyć się z tego trafienia. Chwilę później sędzia wskazał po raz drugi na wapno. Bardzo blisko obronienia strzału z rzutu karnego był Jagiełło, jednak piłka zatrzepotała w siatce. Młodzi adepci futbolu nie zamierzali odpuszczać, po raz kolejny doprowadzając do jedno bramkowej przewagi gości. Był to gola – zaskoczenie. Z prawej klamki piłkę w pole karne chciał dorzucić Chmielewski, a ta poszybował wprost do bramki. Mecz zakończył się rezultatem 3:2 dla KS Chomentów, choć jak na pierwszy raz w tym składzie było dobrze.

LKS Jodła Jedlnia – KS Chomentów 2:3 (0:2)

LKS Jodła: Jagiełło – Stachowicz, Płatos, Chołuj, Nogaj, Machnio, Rysiewski, Rojek, Lament, Lipiec, Wosztyl oraz Stępniewski, Gregorczyk, Chmielewski, Rajchel, Winiarski.

Wyniki RLJ:

Proch Pionki - WinDoor Beta Radom 7:0

Zorza Kowala - Polonia Iłża przełożony

autor: nogaj1995 2010-03-30 08:49:45

Profil nogaj1995 w Futbolowo Chmielo farciarz :)

autor: pietia1992 2010-03-30 09:29:48

Profil pietia1992 w Futbolowo Nie dość że fart to lewy bramkarz