Problemy w lidze juniorów

• autor: pietia1992, 2010-03-26 15:21

Po wycofaniu się tuż przed startem ligi LUKS-u Ruda Wielka, kolejny zespół zrezygnował z gry. Powodem niedyspozycji Skaryszewianki Skaryszew jest brak składu. Problemy kadrowe mają również w Prochu Pionki czytamy na oficjalnej stronie klubu www.proch.pionki.org

Jaki będzie ostateczny skład radomskiej ligi juniorów starszych? Skoro już pozostało tylko osiem ekip. W kadrze Prochu znajduję się tylko 10 zawodników, w tym dwóch bramkarzy. Dobra informacja napływa dla kibiców z Jedlni. Juniorzy Jodły są bardziej zmotywowani. Choć mają za sobą dopiero pierwszy tydzień treningów to na nich średnio przebywało 14 ludzi. Ciekawostką dla wszystkich jest, co będzie zanim skończy się sezon. Na pewno do końca będzie grała Jodła, a z gry o awans nie zrezygnują juniorzy Orła Wierzbica.

Jutro natomiast zostaną rozegrane tylko dwa, a może jedno spotkanie. Do skutku na pewno dojdzie mecz Prochu Pionki z Windoor Beta Radom. Nie odbędzie się meczu Zorzy Kowala z Polonią Iłża, ponieważ został on przełożony na inny termin. Co do spotkania Jodły z KS Chomentów nic nie wiadomo, ponieważ jak na razie nie dopuszczono do gry stadionu w Kolonce, mimo że trwają na nim cały czas prace modernizacyjne.

źródło: własne/proch.pionki.org