LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Wirtualna 11-nastka

  • autor: pietia1992, 2010-03-25 08:38

Z racji tego, że w zbliżający się dużymi krokami weekend postaraliśmy się o stworzenie wam niesamowitej zabawy jaką jest niewątpliwie głosowanie na ekranie czyli ANKIETA. Utworzyliśmy ją z myślą o was! Ankieta potrwa do soboty do godziny 8:00. Będziecie mogli wybrać wirtualną 11-nastkę LKS Jodła Jedlnia. Poniżej znajdziecie krótki opis każdego piłkarza.

Strzelcy wyborowi:        

 

Piotrowski Piotr – od lat w ekipie seniorów rozdaje karty. Może nie jest to bramkostrzelny zawodnik, ale i tak świadczy on o sile naszej ofensywy. Poniekąd, trzeba dodać, że nie ma go kim bardzo zastąpić.

 

Tomczyk Piotr – to 17-latek, jeszcze junior. Umie odnaleźć się w polu karnym, strzela bramki które potrafią zaskoczyć. Problem ma z wykończeniem 100% procentowych sytuacji. Aktualnie ma przerwę grze spowodowaną złamaniem ręki.

 

Mateusz Witaszek – do klubu dołączył na zasadzie wymiany. Jego poprzednim zespołem była Zorza Kowala. Mateusz jest typowym napastnikiem. W ostatnim sparingu przeciwko swojemu zespołowi nie zaprezentował wysokiego poziomu, ale miejmy nadzieje, że trema minie i będzie strzelał Gola za Golem.

 

Pomoc jaka się należy: 

 

Deja Daniel – jest szybkim zawodnikiem. Mimo młodego wieku, bardzo szybko się rozwija. W zimowym okienku transferowym trenował z drużyną z okręgówki Sokołem Przytyk. Z powodu dużego osłabienia zespołu Jodły Daniel zdecydował się jednak pozostać w macierzystym klubie.

 

Gregorczyk Michał – w gra kontrolnych z meczu na mecz prezentował się coraz lepiej. Jednak to za mało, skoro musi rywalizować na prawej klamce z Sebastianem Lipką.

               

Osiński Jarosław – nigdy nie odkłada nogi. Czasami cudem unika kontuzji. Zawodnik bardzo waleczny. Przez pozostałych nazywany profesor. W jego grze widać zaangażowanie. Jego brak na boisku będzie bardzo dużym osłabieniem.

               

Frączek Bartłomiej – ma predyspozycje jednak nie potrafi ich wykorzystać. Świetne, bardzo mocne uderzenie z lewej nogi. Niesamowita szybkość, zaangażowanie. Czołowy piłkarz klub.

               

Lipka Sebastian – mały, ale waleczny. Jest to niski i bardzo szybki zawodnik, co nie raz udowodnił mijając zawodników niczym tyczki.

               

Jusiak Konrad – doświadczenie popłaca. Potrafi dobrze dograć, zakiwać. Nic dodać nic ująć.

               

Piotrowski Piotr – występuje jako napastnik, jednak jego nominalną pozycją jest prawa pomoc, na której uczył się piłkarskiego szlifu.

Wybór muru obronnego            

 

Seledec Grzegorz – zawsze był podporą defensywy. Teraz zmaga się z kontuzjami. Nie wiadomo kiedy Grzesio wróci do gry, ale jeśli wróci trener będzie mógł śmiało na niego postawić.

 

Szmit Piotr – podstawowy gracz. Posiada doskonałe warunki fizyczne. W poprzednim sezonie grał na pozycji full stopera. Teraz pod nieobecność Pawła Gromskiego spadła na niego większa odpowiedzialność. Mianowicie, został cofnięty na ostatniego obrońcę.

               

Daniel Fijoł – to solidny piłkarz. Ostatnio reprezentował barwy LKS-u Jedlińsk. Może sporo wnieść do zespołu.

               

Robert Markowski – wrócił do gry po dłuższej przerwie. Jak widać gry w piłkę się nie zapomina, a Robert jeszcze może sobie zaskarbić serca kibiców.

               

Kacper Stachowicz – to jeszcze młody chłopak. Po serii sparingów zaprzestał trenowania. Niewiadomo czy powróci jeszcze do piłki. Ma problemy z nadciśnieniem, cały czas czeka na decyzję lekarzy.

               

Lipka Sebastian – szybki i zwinny. Jako obrońca często włącza się w grę ofensywną. Ma sił co nie miara, biega za trzech.

               

Rajchel Mateusz – szybkością nie błyszczy, za to potrafi przytrzymać piłkę i się rozejrzeć.

               

Deja Daniel – solidny gracz, ale przy konkurencji jaką jest Daniel Fijoł o obronie może chyba tylko pomarzyć. Ale trzeba walczyć, od początku do końca i poprawiać swoje umiejętności, a te rozwija w mgnieniu oka.

               

Zawadzki Artur – brakuje mu jeszcze trochę ogrania. Powinien bardziej szanować piłkę. Po za tym pozytywnie.

               

Paszkiewicz Patryk – dołączył do klub na wymianę za Pawła Gromskiego. Jego poczynań nie może na razie określić. Patryk może nie zagrać w naszym zespole z powodów osobistych.

 

Obsada bramki:              

 

Różański Mariusz – do tej pory goalkepper numer jeden. Choć konkurencja chodzi mu na piętach, to i tak się nie daje i raczej pozostanie pierwszym bramkarzem.

               

Jagiełło Piotr – młody zawodnik. Uderzyła mu woda sodowa do głowy. Miał zakończyć przygodę z futbolem. Po około miesiącu przerwy zarząd przemówił mu do rozsądku i Piotrek wrócił do piłkarskiego świata.  • Komentarzy [0]
  • czytano: [362]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie