Ostatni sparing również przegrany

• autor: pietia1992, 2010-03-21 19:33
Niestety nie powiodło się w ostatnim sparingu LKS Jodle Jedlnia, która na sztucznej płycie przy ulicy Rapackiego w Radomiu rozegrała ostatni mecz towarzyski. Po raz drugi podopieczni Jana Juszczaka po raz drugi tej zimy zmierzyli się z Zorzą Kowala, w której wystąpili byli już zawodnicy "jodełki" Arkadiusz Miecznikowski oraz strzelec dwóch bramek Paweł Gromski.

Od początku spotkania to Zorza miała przewagę nad Jodłą, jednak nie była ona bardzo widoczna. Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem remisowy. Dopiero w drugiej części gry futboliści z Kowali udokumentowali swoje poczynania golami. W dzisiejszym meczu sędzia główny spotkania, aż trzy razy wskazywał na wapno. Dwukrotnie dla zespołu z Kowali i raz dla czerwono-zielonych. Warto wspomnieć, że do bramki strzeżonej przez Piotra Jagiełło dwukrotnie trafił były zawodnik naszego klubu Paweł Gromski. Pozytywnie zaprezentował się również Arkadiusz Miecznikowski, również broniący w rundzie jesiennej barw dumy Jedlni. W naszych szeregach pojawiło się dwóch nowych zawodników, lewy obrońca Daniel Fijoł (LKS Jedlińsk) oraz napastnik Mateusz Witaszek (Zorza Kowala). Po za tym w rundzie wiosennej barwy Jodły będzie reprezentował Patryk Paszkowski (Zorza Kowala)

LKS Jodła Jedlnia - Zorza Kowala 0:5 (0:0)