Jodła TV:

przedstawia:

LKS Jodłą Jedlnia - Proch Pionki

Udanie rozpoczęli nowy sezon podopieczni Jana Juszczaka. W pucharowym boju na tle solidnego przeciwnika z okręgówki wypadli przyzwoicie. Choć przegrali ten mecz, należą im się wielkie brawa i słowa uznania, za grę jaką zaprezentowali.

LKS Jodła Jedlnia - Mazowsze II Grójec

Nie tak wyobrażali sobie kibice zgromadzeni na stadionie w Kolonce przebieg tego spotkania. Owszem mecz był ładny dla oka, były świetne sytuacje podbramkowe, ale goli padło tylko… pięć.  Niestety i tym razem gospodarze musieli schodzić z boiska z opuszczonymi głowami, ale tak to jest skoro marnuje się „setkę” za „setką”.

LKS Jodła Jedlnia - GKS Belsk Duży

Mało, kto spodziewał się innego przebiegu meczu, jak prowadzenie gry oraz zwycięstwo czerwono-zielonej "jodełki". Remis w pojedynku z ostatnim w tabeli GKS-em Belsk Duży byłby sporą niespodzianką, a co dopiero mówić o przegranej. Jednak sensacji jak nie było, tak nie ma. Podopieczni Jana Juszczaka w zaległej XVI kolejce spotkań nie pozostawili żadnych złudzeń gościom pewnie wygrywając 4:0.

LKS Jodła Jedlnia - KS Petrus Radom

Ostani mecz w 2009 roku w wykonaniu podopiecznych Jana Juszczaka Jodła zremisowała w sparingowym pojedynku z KS Petrus Radom. W tym spotkaniu padło, aż osiem goli, a mecz zakończył się remisem.

LKS "Jodła" Jedlnia - Pilica Nowe Miasto

Niestety nie tak jak sobie wyobrażaliśmy Jodła Jedlnia zakończyła pierwszą część rozgrywek w radomskiej klasie "A" gr. II przegrywając na własnym terenie z beniaminkiem Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą. Sprawa zwycięstwa roztrzygnęła się w pierwszej połowie po której goście wygrywali 3:0. Co ciekawe czwatrą bramkę dla przyjezdnych zdobył nasz zawodnik. Mecz zakończył się wynikiem 1:4.

GKS "Akcja" Jastrzębia - LKS "Jodła" Jedlnia

Piłkarze Jodły po raz kolejny w tym sezonie ograli wicelidera. Tym razem w tej roli wybiegła na boisko drużyna Akcji Jastrzębia. Mecz odbył się w koszmarnych wręcz warunkach. Boisko przypominało istne bajoro, a sam mecz - kopanine. Mimo wszystko stroną zwycięską w tym pojedynku okazała się jednak nasza "Jodełka" wygrywając ten mecz 2:1 po niesamowitym dreszczowcu, trzymającym w napięciu aż do ostatniej sekundy. Bramki dla Jodły zdobyli Sebastian Lipka i Michał Marlecki.

LKS "Jodła" Jedlnia - GKS "Kraska" Jasieniec

Nie zachwycili podopieczni Jana Juszczaka w pojedynku z rywalem z dołu tabeli. Kraska Jasieniec do przerwy prowadziła 2:0. Fatalny błąd popełnił Piotr Szmit, który chcąc wybić piłkę trafił wprost pod nogi wbiegającego w pole karne piłkarza gości, który zdobył bramkę. Rzut karny wykorzystał Sebastian Lipka, a mecz zakończył się rezultatem 4:2 dla drużyny przyjezdnej.

LKS "Strażak" Wielogóra - LKS "Jodła" Jedlnia

Na stadionie w Wielogórze, piłkarze Jodły spotkali się z liderem tabeli Klasy A - Strażakiem Wielogóra. "Jodełka" tym razem jednak zawiodła, przegrywając aż 0:3. Trzeba jednak przyznać, że zasłużyła przynamniej na niższy wymiar kary, ponieważ mecz wbrew pozorom był dość wyrównanym pojedynkiem.

LKS "Jodła" Jedlnia - Win Door "Beta" Radom

Co jakiś czas, wicelider tabeli się zmienia, jednak nadal nie zmienia się to, że gdy przyjedzie on do Jedlni, to wyjeżdza z niej pokonany. Tak było i tym razem! Po zwycięstwach z poprzednimi wiceliderami: Orłem Gielniów (3:0), oraz Ruszcovią Borkovice (3:1), tym razem piłkarze Jodły rozprawili się z radomską Betą wygrywając 1:0, po niesamowitym dreszczowcu, pełnym walki i poświęceń, oraz po znakomitym uderzeniu grającego mimo kontuzji nosa - Bartka Frączka.

LKS "Jodła" Jedlnia - GKS "Ruszcovia" Borkowice

Praktycznie od samego rana na stadionie w Kolonce miało miejsce wielkie świętowanie z okazji 60-lecia istnienia klubu Jodła. Juniorzy nie wypadli najlepiej, przegrywając swój mecz. Godzinę później rozpoczął się bieg "Jodełka" w różnych kategoriach i na różnych dystansach. Fanatycy piłki nożnej czekali jednak na mecz Jodły z wiceliderem A klasy - Ruszcovią Borkowice. "Jodełka" nie zawiodła. Kibice mogli obejrzeć ciekawe widowisko, a co najważniejsze zwycięskie dla gospodarzy, którzy uporali się z wyżej notowanym rywalem wygrywając 3:1 po bramkach Radosława Deji,Daniela Deji oraz Sebastiana Lipki. O tym, że piłkarze obu drużyn nie odpuszczali, może świadczyć fakt, iż sędzia pokazał kilka kartek, w tym aż dwie czerwone.