LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2010-08-14 KP Stanisławice 2:5 Skaryszewianka Skaryszew zobacz ›
2010-08-14 Megawat Świerże Górne 1:0 Gracja Tczów zobacz ›
2010-08-14 KS Chomentów 4:1 KS II Kozienice Janików zobacz ›
2010-08-15 Radomiak II Radom 1:8 Iłżanka Kazanów zobacz ›
2010-08-15 KS Jastrząb 3:0 Zorza Kowala zobacz ›
2010-08-15 Wisła Solec 1:2 LKS Jodła Jedlnia relacja ›
2010-08-15 Chojniak Wieniawa 2:1 Akcja I Jastrzębia zobacz ›
2010-08-15 Iskra Gózd 2:1 Gryf Policzna zobacz ›
2010-08-21 Gryf Policzna 9:1 KS Chomentów zobacz ›
2010-08-21 Zorza Kowala 3:0 Wisła Solec zobacz ›
2010-08-21 Iłżanka Kazanów 4:0 KS Jastrząb zobacz ›
2010-08-22 Akcja I Jastrzębia 8:4 Iskra Gózd zobacz ›
2010-08-22 LKS Jodła Jedlnia 6:3 Chojniak Wieniawa relacja ›
2010-08-22 Gracja Tczów 0:1 Radomiak II Radom zobacz ›
2010-08-22 Skaryszewianka Skaryszew 1:0 Megawat Świerże Górne zobacz ›
2010-08-22 KS II Kozienice Janików 3:2 KP Stanisławice zobacz ›
2010-08-28 KS Chomentów 0:2 Akcja I Jastrzębia zobacz ›
2010-08-29 Megawat Świerże Górne 1:4 KP Stanisławice zobacz ›
2010-08-29 Radomiak II Radom 1:2 Skaryszewianka Skaryszew zobacz ›
2010-08-29 KS Jastrząb 1:2 Gracja Tczów zobacz ›
2010-08-29 Wisła Solec 1:7 Iłżanka Kazanów zobacz ›
2010-08-29 Chojniak Wieniawa 1:2 Zorza Kowala zobacz ›
2010-08-29 Iskra Gózd 1:2 LKS Jodła Jedlnia relacja ›
2010-08-29 KS II Kozienice Janików 2:3 Gryf Policzna zobacz ›
2010-09-01 KP Stanisławice -:- Gryf Policzna zobacz ›
2010-09-01 Akcja I Jastrzębia 5:0 KS II Kozienice Janików zobacz ›
2010-09-01 LKS Jodła Jedlnia 3:1 KS Chomentów relacja ›
2010-09-01 Zorza Kowala -:- Iskra Gózd zobacz ›
2010-09-01 Gracja Tczów -:- Wisła Solec zobacz ›
2010-09-01 Skaryszewianka Skaryszew 4:0 KS Jastrząb zobacz ›
2010-09-01 Megawat Świerże Górne -:- Radomiak II Radom zobacz ›
2010-09-08 Iłżanka Kazanów 4:0 Chojniak Wieniawa zobacz ›
2010-09-04 KS Jastrząb 2:2 Megawat Świerże Górne zobacz ›
2010-09-05 Radomiak II Radom 7:1 KP Stanisławice zobacz ›
2010-09-05 Wisła Solec 0:5 Skaryszewianka Skaryszew zobacz ›
2010-09-05 Chojniak Wieniawa 1:1 Gracja Tczów zobacz ›
2010-09-05 Iskra Gózd 0:5 Iłżanka Kazanów zobacz ›
2010-09-05 KS Chomentów 0:6 Zorza Kowala zobacz ›
2010-09-05 KS II Kozienice Janików 2:0 LKS Jodła Jedlnia zobacz ›
2010-09-05 Gryf Policzna 2:1 Akcja I Jastrzębia zobacz ›
2010-09-11 KP Stanisławice 3:3 Akcja I Jastrzębia zobacz ›
2010-09-11 Iłżanka Kazanów 6:3 KS Chomentów zobacz ›
2010-09-11 Skaryszewianka Skaryszew 5:2 Chojniak Wieniawa zobacz ›
2010-09-12 LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna zobacz ›
2010-09-12 Zorza Kowala 2:1 KS II Kozienice Janików zobacz ›
2010-09-12 Gracja Tczów 1:0 Iskra Gózd zobacz ›
2010-09-12 Megawat Świerże Górne 2:2 Wisła Solec zobacz ›
2010-09-12 Radomiak II Radom 3:0 KS Jastrząb zobacz ›
2010-09-18 KS Jastrząb -:- KP Stanisławice zobacz ›
2010-09-18 Wisła Solec -:- Radomiak II Radom zobacz ›
2010-09-18 Chojniak Wieniawa -:- Megawat Świerże Górne zobacz ›
2010-09-18 Iskra Gózd -:- Skaryszewianka Skaryszew zobacz ›
2010-09-18 KS Chomentów 0:1 Gracja Tczów zobacz ›
2010-09-18 KS II Kozienice Janików -:- Iłżanka Kazanów zobacz ›
2010-09-18 Gryf Policzna 3:5 Zorza Kowala zobacz ›
2010-09-19 Akcja I Jastrzębia -:- LKS Jodła Jedlnia zobacz ›
2010-09-25 KP Stanisławice LKS Jodła Jedlnia 17:00
2010-09-25 Zorza Kowala Akcja I Jastrzębia 17:00
2010-09-25 Iłżanka Kazanów Gryf Policzna 17:00
2010-09-25 Gracja Tczów KS II Kozienice Janików 17:00
2010-09-25 Skaryszewianka Skaryszew KS Chomentów 17:00
2010-09-25 Megawat Świerże Górne Iskra Gózd 17:00
2010-09-25 Radomiak II Radom Chojniak Wieniawa 17:00
2010-09-25 KS Jastrząb Wisła Solec 17:00
2010-10-01 Wisła Solec KP Stanisławice 17:00
2010-10-01 Chojniak Wieniawa KS Jastrząb 17:00
2010-10-01 Iskra Gózd Radomiak II Radom 17:00
2010-10-01 KS Chomentów Megawat Świerże Górne 17:00
2010-10-01 KS II Kozienice Janików Skaryszewianka Skaryszew 17:00
2010-10-01 Gryf Policzna Gracja Tczów 17:00
2010-10-01 Akcja I Jastrzębia Iłżanka Kazanów 17:00
2010-10-03 LKS Jodła Jedlnia Zorza Kowala 14:00
10  2010-10-08 KP Stanisławice Zorza Kowala 17:00
10  2010-10-08 Iłżanka Kazanów LKS Jodła Jedlnia 17:00
10  2010-10-08 Gracja Tczów Akcja I Jastrzębia 17:00
10  2010-10-08 Skaryszewianka Skaryszew Gryf Policzna 17:00
10  2010-10-08 Megawat Świerże Górne KS II Kozienice Janików 17:00
10  2010-10-08 Radomiak II Radom KS Chomentów 17:00
10  2010-10-08 KS Jastrząb Iskra Gózd 17:00
10  2010-10-08 Wisła Solec Chojniak Wieniawa 17:00
11  2010-10-15 Chojniak Wieniawa KP Stanisławice 17:00
11  2010-10-15 Iskra Gózd Wisła Solec 17:00
11  2010-10-15 KS Chomentów KS Jastrząb 17:00
11  2010-10-15 KS II Kozienice Janików Radomiak II Radom 17:00
11  2010-10-15 Gryf Policzna Megawat Świerże Górne 17:00
11  2010-10-15 Akcja I Jastrzębia Skaryszewianka Skaryszew 17:00
11  2010-10-15 Zorza Kowala Iłżanka Kazanów 17:00
11  2010-10-16 LKS Jodła Jedlnia Gracja Tczów 11:00
12  2010-10-22 KP Stanisławice Iłżanka Kazanów 17:00
12  2010-10-22 Gracja Tczów Zorza Kowala 17:00
12  2010-10-22 Skaryszewianka Skaryszew LKS Jodła Jedlnia 17:00
12  2010-10-22 Megawat Świerże Górne Akcja I Jastrzębia 17:00
12  2010-10-22 Radomiak II Radom Gryf Policzna 17:00
12  2010-10-22 KS Jastrząb KS II Kozienice Janików 17:00
12  2010-10-22 Wisła Solec KS Chomentów 17:00
12  2010-10-22 Chojniak Wieniawa Iskra Gózd 17:00
13  2010-10-29 Iskra Gózd KP Stanisławice 17:00
13  2010-10-29 KS Chomentów Chojniak Wieniawa 17:00
13  2010-10-29 KS II Kozienice Janików Wisła Solec 17:00
13  2010-10-29 Gryf Policzna KS Jastrząb 17:00
13  2010-10-29 Akcja I Jastrzębia Radomiak II Radom 17:00
13  2010-10-29 Zorza Kowala Skaryszewianka Skaryszew 17:00
13  2010-10-29 Iłżanka Kazanów Gracja Tczów 17:00
13  2010-10-30 LKS Jodła Jedlnia Megawat Świerże Górne 14:00
14  2010-11-06 KP Stanisławice Gracja Tczów 17:00
14  2010-11-06 Skaryszewianka Skaryszew Iłżanka Kazanów 17:00
14  2010-11-06 Megawat Świerże Górne Zorza Kowala 17:00
14  2010-11-06 Radomiak II Radom LKS Jodła Jedlnia 17:00
14  2010-11-06 KS Jastrząb Akcja I Jastrzębia 17:00
14  2010-11-06 Wisła Solec Gryf Policzna 17:00
14  2010-11-06 Chojniak Wieniawa KS II Kozienice Janików 17:00
14  2010-11-06 Iskra Gózd KS Chomentów 17:00
15  2010-11-13 KS Chomentów KP Stanisławice 17:00
15  2010-11-13 KS II Kozienice Janików Iskra Gózd 17:00
15  2010-11-13 Gryf Policzna Chojniak Wieniawa 17:00
15  2010-11-13 Akcja I Jastrzębia Wisła Solec 17:00
15  2010-11-13 Zorza Kowala Radomiak II Radom 17:00
15  2010-11-13 Iłżanka Kazanów Megawat Świerże Górne 17:00
15  2010-11-13 Gracja Tczów Skaryszewianka Skaryszew 17:00
15  2010-11-14 LKS Jodła Jedlnia KS Jastrząb 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2010-07-18 KS II Kozienice Janików 3:3 LKS Jodła Jedlnia zobacz ›
2010-07-25 Gracja Tczów 1:7 LKS Jodła Jedlnia zobacz ›
2010-07-27 LKS Jodła Jedlnia 6:2 Jedenastka Jastrzębia zobacz ›
2010-07-29 LKS Jodła Jedlnia 3:0 Beniaminek Radom zobacz ›

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie